Hoppa till sidans innehåll

Fotbollsresultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojk 8 år 5m5 gr2 Höst Västmanland

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Arboga Södra IF P13 Lag3 Fredrik Larsson 0708236913 Gul/Svart/Gul
Barkarö SK Röd Tobias Hjelm 0706763535 Röd/Blå/Röd
Fagersta Södra IK P13 vit Josefine Sanna Boström 0736538942 Blå, blå, Vit
Gideonsbergs IF P13 Blå Jonas Estelli 0704270310 Ljusblå/Vit/Ljusblå
Gideonsbergs IF P13 Grön Jonas Estelli 0704270310 Ljusblå/Vit/Ljusblå
Hallstahammars SK FK Röd Erik Norgren +46732616537 Röd/Vit/Röd
Köping FF P-13 3 Johanna Loman 0736595254 Röd/svart/Svart/Svart
Sala FF P13 Cristoffer Olsson 0707575972 Röd/Röd/Röd
Skiljebo SK P 13 Gul Anders Gunnarsson 0709806044 0709806044 Gul/svart/Svart/Svart
Skiljebo SK P 13 Svart Sara Betshammar 0730506610 0730506610 Gul/svart/Svart/Svart
Västerfärnebo AIK P11-12 Mikael Mattsson 0720629750 Vit/Blå/Vit
Västerås BK 30 P13 2 Ola Spångberg 0735390666 Vit/Svart/Vit
Västerås IK P13 Svart Daniel Sandvall 0707141504 Gul-svart, Svart, Svart
Västerås SK FK P13 Grön Anders Bergh Grön-vit/Vit/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2021-08-14 10:00 Västerfärnebo AIK P11-12 - Västerås BK 30 P13 2 Svedboäng 5 mot 5:1
2021-08-14 10:00 Barkarö SK Röd - Fagersta Södra IK P13 vit Barkarö IP
2021-08-14 11:00 Gideonsbergs IF P13 Blå - Arboga Södra IF P13 Lag3 Önsta C2
2021-08-15 11:30 Gideonsbergs IF P13 Grön - Köping FF P-13 3 Önsta A1
2021-08-15 11:30 Skiljebo SK P 13 Gul - Västerås SK FK P13 Grön Hamre 10A
2021-08-15 14:00 Västerås IK P13 Svart - Hallstahammars SK FK Röd Rocklunda 19B
2021-08-15 16:00 Skiljebo SK P 13 Svart - Sala FF P13 Hamre 10A
2021-08-21 10:00 Västerås BK 30 P13 2 - Barkarö SK Röd Ringvallen
2021-08-22 10:00 Hallstahammars SK FK Röd - Gideonsbergs IF P13 Blå Valstalunds IP
2021-08-22 10:00 Västerås SK FK P13 Grön - Västerfärnebo AIK P11-12 Skälby IP
2021-08-22 11:00 Sala FF P13 - Gideonsbergs IF P13 Grön Annedal 1
2021-08-22 12:15 Köping FF P-13 3 - Västerås IK P13 Svart Zigenarbacken IP
2021-08-22 14:10 Arboga Södra IF P13 Lag3 - Skiljebo SK P 13 Gul Mekens IP 5 mot 5
2021-08-22 14:30 Fagersta Södra IK P13 vit - Skiljebo SK P 13 Svart Onsjövallen
2021-08-28 11:30 Skiljebo SK P 13 Gul - Gideonsbergs IF P13 Blå Hamre 10A
2021-08-29 Västerås IK P13 Svart - Sala FF P13 Rocklunda IP 21B
2021-08-29 10:00 Barkarö SK Röd - Västerås SK FK P13 Grön Barkarö IP
2021-08-29 11:00 Västerfärnebo AIK P11-12 - Arboga Södra IF P13 Lag3 Svedboäng 5 mot 5:1
2021-08-29 11:00 Gideonsbergs IF P13 Grön - Fagersta Södra IK P13 vit Önsta 7A
2021-08-29 12:15 Köping FF P-13 3 - Hallstahammars SK FK Röd Zigenarbacken IP
2021-08-29 16:00 Skiljebo SK P 13 Svart - Västerås BK 30 P13 2 Hamre 10A
September
2021-09-04 11:00 Fagersta Södra IK P13 vit - Västerås IK P13 Svart Onsjövallen
2021-09-05 10:00 Västerås SK FK P13 Grön - Skiljebo SK P 13 Svart Skälby IP
2021-09-05 10:00 Västerås BK 30 P13 2 - Gideonsbergs IF P13 Grön Ringvallen
2021-09-05 10:00 Hallstahammars SK FK Röd - Skiljebo SK P 13 Gul Valstalunds IP
2021-09-05 11:00 Gideonsbergs IF P13 Blå - Västerfärnebo AIK P11-12 Önsta 7A
2021-09-05 11:00 Sala FF P13 - Köping FF P-13 3 Annedal 1
2021-09-05 12:30 Arboga Södra IF P13 Lag3 - Barkarö SK Röd Mekens IP 5 mot 5
2021-09-09 17:30 Barkarö SK Röd - Gideonsbergs IF P13 Blå Barkarö IP
2021-09-11 10:00 Gideonsbergs IF P13 Grön - Västerås SK FK P13 Grön Önsta 7A
2021-09-12 10:30 Köping FF P-13 3 - Fagersta Södra IK P13 vit Zigenarbacken IP
2021-09-12 11:00 Sala FF P13 - Hallstahammars SK FK Röd Annedal 1
2021-09-12 11:00 Västerås IK P13 Svart - Västerås BK 30 P13 2 Rocklunda 19A
2021-09-12 15:00 Västerfärnebo AIK P11-12 - Skiljebo SK P 13 Gul Svedboäng 5 mot 5:1
2021-09-12 16:00 Skiljebo SK P 13 Svart - Arboga Södra IF P13 Lag3 Hamre 10A
2021-09-18 10:00 Gideonsbergs IF P13 Blå - Skiljebo SK P 13 Svart Önsta C1
2021-09-18 10:30 Hallstahammars SK FK Röd - Västerfärnebo AIK P11-12 Valstalunds IP
2021-09-18 11:30 Västerås BK 30 P13 2 - Köping FF P-13 3 Ringvallen
2021-09-18 11:30 Skiljebo SK P 13 Gul - Barkarö SK Röd Hamre 10A
2021-09-19 10:00 Västerås SK FK P13 Grön - Västerås IK P13 Svart Skälby IP
2021-09-19 12:30 Arboga Södra IF P13 Lag3 - Gideonsbergs IF P13 Grön Mekens IP 5 mot 5
2021-09-19 15:00 Fagersta Södra IK P13 vit - Sala FF P13 Onsjövallen

Postadress:
Västerfärnebo AIK - Fotboll
Gärdsbovägen 20, Gärdsbovägen 20
73360 Västerfärnebo

Besöksadress:
Svedboäng IP, Svedboäng IP
73360 Västerfärnebo

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: fotboll@vasterfarneb...

Se all info